Kovo 4 dieną „Taurapilyje“ – Kosto Smorigino autorinių dainų koncertas

Grįžti

Kostas Smoriginas pradės „Jaukių bardų vakarų“ koncertų ciklą Utenoje.

2017 metų kovo 4 dieną 18 val. turėtų pasižymėti visi dainuojamosios poezijos mėgėjai, nes ši data taps diena, kuomet į Uteną sugrįžta dainuojamoji poezija. Po geros penkerių metų pertraukos geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ žada pakviesti į kas mėnesį vyksiančius muzikinius susitikimus su žinomiausiais bardais Lietuvoje. Naujojoje viešosios įstaigos Utenos verslo informacijos centro kūrybinių industrijų centro salėje „Taurapilis“ „Jaukių bardų vakarų“ koncertų ciklą pradės dainuojamosios poezijos klasikas, aktorius Kostas Smoriginas, kviesiantis pasiklausyti gražiausių savo autorinių dainų.


Jau daugiau nei tris dešimtmečius Kostas Smoriginas yra vienas populiariausių kino ir teatro aktorių, taip pat režisierius, kuriantis didelio pasisekimo sulaukiančius spektaklius. Tai unikalus menininkas, Dalios Tamulevičiūtės kurso „dešimtuko“ narys, sukūręs ne vieną vaidmenį įvairiuose filmuose, spektakliuose, muzikiniuose projektuose. Nuolat užsiėmusio menininko koncertas – visada laukiama dovana jo gerbėjams. Juk tai pasiilgtos ir mylimos dainos, atliekamos ekspresyviai ir tuo ypatingu, giliu prikimusiu balsu…
Pasitikime pavasarį ir praturtinkime kasdienybę muzikos garsais, prasmingais tekstais ir tiesiog žmogišku būvimu kartu, juk „mes dar galim būti viens kitam geri”.

Bilietus platina www.bilietai.lt bei Utenos turizmo informacijos centras (Stoties g. 39, ir Aušros g. 47, Utena)
Bilieto kaina 10 eur.
Daugiau informacijos: www.bardai.lt
El. paštu: koncertai@bardai.lt

DALYVAUK

Ieškau darbo Darbdaviams
AKTUALU