Prasideda nemokamas mokymų ciklas: „Stiprink savo elektroninę parduotuvę“

Grįžti

Prasideda nemokamas mokymų ciklas: Stiprink savo elektroninę parduotuvę

Kaip pasiekti, kad Jūsų gaminiai būtų matomi ir perkami? Kaip sukurti ir vystyti sėkmingą prekės ženklą? Kaip veiksmingai panaudoti socialinius tinklus? Norint išspręsti šiuos klausimus nebūtina ieškoti brangiai apmokamo marketingo specialisto: pradėti sau galite patys.

Sausio 21 dieną, 11 valandą kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ (Aušros g. 47, Utena) kviečiame Jus į mokymų ciklą, skirtą dizaineriams, amatininkams, kūrėjams. Jo metu susipažinsite su veiksminga, kiekvienam suprantamais žodžiais perteikta pardavimų skatinimo elektroninėse parduotuvėse strategija, kuri aktuali tiek internetu jau prekiaujantiems, tiek apie šį verslo modelį dar tik svarstantiems.

KĄ DARYSIME?

Pagal Etsy.com metodiką parengtuose aštuonių dalių mokymuose derinsime teorines marketingo komunikacijos žinias, interaktyvias praktines užduotis bei diskusijas grupėje. Kiekvieno seminaro metu iš dalyvių pasiūlytų verslo idėjų (produktų) išrinksime vieną, kurios pavyzdžiu vietoje sukursime viešinimo strategiją ir atsakysime į Jums dažniausiai iškylančius klausimus.

PIRMASIS UŽSIĖMIMAS: Prekės ženklo perspektyva

Kokiais žodžiais apibūdintumėte supančius daiktus? Ar Jūsų batai stilingi, patogūs ir patvarūs? Kava – rytinė, gurmaniška, kvapni? Ar bandelės – minkštos, purios, it močiutės keptos? O ar kada pagalvojote, kaip ilgai kiekvieno prekės ženklo kūrėjai dirbo, kad Jūs būtent taip matytumėte jų gaminį?

Pirmojo užsiėmimo metu išmoksime tiksliai apibūdinti verslo idėją ir ją išskiriančius bruožus. Mokymų pabaigoje galėsite nusakyti savo prekės ženklo perspektyvą – t.y. tai, ko pirkdami Jūsų gaminį tikisi klientai.

—-

REGISTRACIJA:

Seminaras nemokamas, tačiau į jį būtina registruotis elektroniniu paštu etsy@siuntikas.lt arba telefonu 8 616 77 737. Paskubėkite, nes vietų skaičius labai ribotas!

Ieškau darbo Darbdaviams
AKTUALU