Utenos kolegijos aprangos dizaino studentų akiratyje – tarptautinė prekyba

Grįžti

Bendradarbiaudama kartu su Utenos kolegija ir Utenos verslo informacijos centru, kurio Kūrybinių industrijų centro „Taurapilis“ patalpose reziduoja, verslininkė Inga Samušienė pradėjo mokymų ciklą, skirtą Utenos kolegijos aprangos dizaino studijų studentams „Kūrybiškos idėjos kūrybiškam verslui – mokomoji reali rankdarbių elektroninė parduotuvė“. Amatininkė, veltinio avalynės prekės ženklo „Bure Bure” įkūrėja ir UAB „Siuntikas” savininkė padės jiems susikurti elektroninę parduotuvę vienoje iš populiariausių prekybos platformų Etsy. Ši amatininkams skirta sistema suteikia galimybes prekiauti į visas pasaulio šalis, nepaisant gyvenamos vietovės ypatumų. Todėl parduotuvės administravimo strategija, papildyta gyvenimiškais pavyzdžiais bei patirtimi, aktuali tiek internetu tiek apie šį verslo modelį dar tik svarstantiems, tiek internetu jau mėginusiems prekiauti.

Kruopštus idėjų įgyvendinimas padėjo aibei smulkių Lietuvos amatininkų tapti sėkmingais tarptautiniais verslininkais. Vadovaudamiesi internete prieinama Etsy metodika, derindami teorinės marketingo komunikacijos žinias, interaktyvias praktines užduotis bei diskusijas grupėje, Utenos kolegijos studentai taip pat galės susikurti sau darbo vietą ateičiai.  Padedami Ingos, studentai išmoks atidaryti ir administruoti savo elektroninę parduotuvę: įdėti prekes, sutvarkyti tekstus ir jų raktažodžius, atsirinkti patrauklius vaizdo elementus, pažinti komercinės produkto fotografijos subtilybes, siųsti gaminius, bendrauti su klientais.

2015-aisiais įkurtas ir sparčiai besiplečiantis UAB „Siuntikas“ (www.siuntikas.lt) vienija smulkaus ir vidutinio verslo atstovus iš visos Lietuvos, kuriems teikia patikimas greitojo siuntimo paslaugas į visą pasaulį, konsultuoja siuntimo klausimais. Įmonė padeda įsteigti ir administruoti klientų elektronines parduotuves, pritraukti užsienio pirkėjus profesionaliais tekstais bei fotografijomis, moko, kaip tapti matomiems ir populiariems elektroninėse pardavimų platformose ir socialiniuose tinkluose.

Ieškau darbo Darbdaviams
AKTUALU