Jaunimo kūrybinių iniciatyvų programa ,,Idėjų pusryčiai" suvienijo iniciatyvius jaunuolius, kuriems buvo suteiktos visos galimybės ir priemonės įgyvendinti savo iniciatyvas kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ arba patiems kurti ir formuoti kūrybinių industrijų centro „Taurapilis“ komunikaciją per kūrybinį užduočių įgyvendinimą;

Įgyvendintos užduotys

  •   Video eksperimentas ,,Išsaugoti"

Interaktyvi kelionė laiku – videokoliažas „Išsaugoti". 

2016 m. birželio 27-28 dienomis pasitelkę uteniškių ir miesto svečių atsineštų nuotraukų fotoprojekcijas dideliame ekrane, projekto dalyviai sukurė interaktyvią fotosieną, leidusią visiems dalyvavusiems realiuoju laiku sąveikauti su savo prisiminimais: juos apsvarstyti, perkurti ir tapti gyva, vietoje kuriamo videokoliažo dalele. Rugpjūčio pabaigoje, garso dirbtuvių metu, „Utenos radijas" įrašų studijoje gimė ir garso koliažas.  Bendras rezultatas dienos šviesą išvydo rugsėjo mėnesio pradžioje. Video eksperimentas buvo publikuotas viešai kūrybinių industrijų centro #Taurapilis, socialiniame tinkle bei youtube paskyroje.

Video galite pamatyti ČIA.

  • OFF THE MAP arba „Utenos gidas nepasiturinčiam keliautojui“ 

Tam, kad būtų sukurtas alternatyvus, tiek turistams, tiek vietiniams patrauklus žemėlapis, buvo pasitelktas būrys uteniškių. Vieni siūlė, kiti tikrino ir kūrė tekstus, treti juos vertė ir dėjo į interaktyvų internetinį žemėlapį, kurį galite rasti ČIA.

Spausdintinę žemėlapio versiją sukūrė kūrybinių industrijų centro rezidentė Lina Praudzinskaitė. Į keliautojo gidą įtrauktos vietos nėra būdingos įprastiems žemėlapiams. OFF THE MAP arba ,,Utenos gidas nepasiturinčiam keliautojui" padeda susipažinti ne tik su Utenos krašto istorija ir kultūra,  meno centrų ir organizacijų vykdomomis veiklomis, bet ir atskleidžia vietinių labiausiai pamėgtas vietas, kurių, kartais, net ir patys uteniškiai nežino.

Kiekvienas į žemėlapį įtrauktas objektas bus pažymėtas lipduku su QR kodu, kuris palengvina informacijos prieinamumą, padeda plika akimi pastebėti  populiariausias miesto vietas, kavines bei barus, kuriuose galima susipažinti su miesto gyventojais ir linksmai praleisti laiką. Tokiu būdu keliautojas gali pasijusti tikru uteniškiu. Žemėlapis ir visa informacija yra pateikta lietuvių bei anglų kalbomis, tad šis gidas palengvins bei paįvairins eskursijas ir užsienio turistams.

Ieškau darbo Darbdaviams
AKTUALU