KINO NAMAI TAURAPILIS

Kino namai TAURAPILIS – vienintelė Utenos rajone veikianti moderni 108 vietų kino erdvė, turinti galimybę rodyti filmus 3D formatu. Čia filmai ne tik rodomi, bet ir kuriami. Kino namuose nestinga įvairių visuomenei atvirų užsiėmimų ir iniciatyvų.

Kino namų TAURAPILIS įkūrėjas, viešosios įstaigos „Medijų ir edukacijos centras“, pagrindinė veiklos sritis – plėtoti kino ir vizualiuosius menus, įgyvendinti meninius bei edukacinius projektus.

www.kinonamai.lt

www.fb.com/KinoNamai

www.instagram.com/kino_namai/


UTENOS RADIJAS

Utenos radijas girdimas 24 val. per parą. Eteryje skamba muzika, aktualiausios žinios bei smagios autorinės programos, tiesiogiai bendraujama su klausytojais.

Radijo patalpose veikia moderni įrašų studija, kurioje greitai, patogiai ir kokybiškai galima įrašyti garsines knygas, reklaminius klipus bei dainas, perkelti muziką iš vinilinių plokštelių ir  audiokasečių į klausytojui patogią laikmeną. Malonus bendravimas, kliento poreikių supratimas, lankstus darbo laikas į Utenos įrašų studiją vilioja ir kitų miestų gyventojus.

http://utenosradijas.lt/

https://www.facebook.com/UtenosRadijas/MEZGIMO MANIJA

Rezidentės Dalios Michailovienės tekstilės studijoje veikianti „Mezgimo manija“ gamina vienetinius rankų darbo megztus ir nertus rūbus, aksesuarus ir aprangos detalės moterims, vyrams, vaikams.  


VETAIRA

MB „Vetaira"- jauna, veržli, pilna jaunatviško entuziazmo įmonė. Rezidento, Aivaro Sekono, atstovaujama įmonė į užsienio šalis sunčia rankų darbo gamintas dėžutes, skirtas gėlių dekoracijoms. Be to, įmonė įkūrusi projektą „Gėles Utenoje", kurio pavadinimas aiškiai atsipindi pačią veiklą: pristatyti gėles tiesiai į namus ar biurą Utenoje.

https://www.etsy.com/shop/VetWorksLithuania?section_id=26005516

https://gelesutenoje.lt/apie-mus

https://www.facebook.com/GelesInamusUtenoje


MODERNIŲ TECHNOLOGIJŲ STUDIJA

Rezidentas Šarūnas Šimonėlis naujausią programinę įrangą, 3D ir plačiakraštį spausdintuvą naudoja tiek kūrybininkų poreikiams, tiek preciziško tikslumo reikalaujančių brėžinių rengimui.

Veiklos sritys: žemės sklypų geodeziniai matavimai, topografinės, kontrolinės geodezinės, batimetrinės nuotraukos, nužymėjimo darbai. Juodai-baltų ir spalvotų įvairių formatų (A, A1, A2, A3, A4 ir nestandartinio dydžio) dokumentų rengimas, kopijavimas, spausdinimas, skenavimas.

http://zemesinzinerija.lt/


BUREBURE 

Rezidentės, Ingos Samušienės, tradiciniu būdu velta avalynė „Bure bure“ ir kiti įvairūs vilnos gaminiai iš ūkyje „Avys miške“ augančių senovinių Škudžių veislės avių vilnos. Norintiems išmokti vėlimo meno – organizuojami kursai ir pamokos.

www.burebure.lt

www.burebureshoes.com


SIUNTIKAS

„Siuntikas“ – greitas, patikimas ir nebrangus. Vienija būrį amatininkų, kuriems pataria, kaip teisingai supakuoti siuntas, sumažinti paslaugos išlaidas, parinkti tinkamiausią siuntimo formą.

„Siuntikas“ naudojasi žymiausiomis ir patikimiausiomis pasaulyje kurjerių kompanijų paslaugomis.

https://www.facebook.com/siuntikas/


BALETAS JUMS

Baletas JUMS studija, tai klasikinio baleto pamokos Utenos kūrybinių industrijų centre  „Taurapilis", kurias veda profesionalūs baleto artistai visoms amžiaus grupėms.

https://www.facebook.com/baletasjums

Ieškau darbo Darbdaviams
AKTUALU