UTENOS RADIJAS

Utenos radijas girdimas 24 val. per parą. Eteryje skamba muzika, aktualiausios žinios bei smagios autorinės programos, tiesiogiai bendraujama su klausytojais.

Radijo patalpose veikia moderni įrašų studija, kurioje greitai, patogiai ir kokybiškai galima įrašyti garsines knygas, reklaminius klipus bei dainas, perkelti muziką iš vinilinių plokštelių ir  audiokasečių į klausytojui patogią laikmeną. Malonus bendravimas, kliento poreikių supratimas, lankstus darbo laikas į Utenos įrašų studiją vilioja ir kitų miestų gyventojus.

http://utenosradijas.lt

https://www.facebook.com/UtenosRadijas/

NIDOS IDĖJOS


MYLIKA

Kūrybos ir laisvalaikio studija įsikūrusi kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“. Rezidentė organizuoja ir veda kūrybines dirbtuves visoje Lietuvoje.


VETAIRA

MB „Vetaira“ – jauna, veržli, pilna jaunatviško entuziazmo įmonė. Rezidento Aivaro Sekono atstovaujama įmonė į užsienio šalis siunčia rankų darbo gamybos dėžutes, skirtas gėlių dekoracijoms. Įmonė įkūrusi projektą gelesutenoje.lt, pristato gėles tiesiai į namus ar biurą Utenoje.

https://www.etsy.com/shop/VetWorksLithuania?section_id=26005516
https://gelesutenoje.lt/apie-mus

RAMU RAMU

RaMu RaMu – drabužiai moterims, norinčioms ne tik atrodyti stilingai, bet ir patogiai jaustis kasdien bei esant progai! RaMu RaMu kalba apie stilių, kuris koja kojon žengia su komfortu ir laisve.


DAIKTŲ STUDIJA

Po prekiniu ženklu „Daiktų studija“ slepiasi rezidentė Justė, kuri užsiima kūrybine veikla: gamina išskirtinio dizaino šviestuvų gaubtus bei restauruoja senus, šiems suteikdama naują gyvenimą ir taip juos paversdama svarbiu, dėmesį traukiančiu namų akcentu.

https://www.facebook.com/Daikt%C5%B3-studija-104081312115072/


ECHO DANCE – GYMNASTICS STUDIO

Utenos „Echo Dance – Gymnastics studio“ – gatvės šokių ir akrobatinės gimnastikos studija, kuri šiemet rugsėjo mėnesį švęs 10 metų gimtadienį. Studija yra gerai žinoma visoje Lietuvoje, pelniusi pripažinimą įvairiose tarptautinėse varžybose iškovojusi ir laimėjusi daug prizinių vietų. Studiją lanko per 250 įvairaus amžiaus vaikų ir suaugusiųjų. Lankančių studijos užsiėmimus amžius yra įvairus, pradedant nuo 5 metų ir baigiant 45 metais. Šokėjus ir gimnastus treniruoja profesionalūs treneriai, turintys ilgametės patirties. Studijos veikla yra ne tik šokio ir gimnastikos pagrindai, bet ir jaunimo kūrybiškumo, atkaklumo, noro siekti geresnių rezultatų ugdymas.


CINEMA TAURUS

Su džiaugsmu norime pranešti, kad kinas grįžta į Uteną! Jausdami žiūrovų susidomėjimą, „Cinema Taurus“ skuba parodyti laukiamiausius filmus ir atidarė testinius seansus.


MB „R projektai“